NDESHJET E SOTME NË CHAMPIONS LEAGUE

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 11:37

NDESHJET E SOTME NË CHAMPIONS LEAGUE

Tetë ndeshje do të zhvillohen të martën në Champions League.

Në “Grupin A”, Bayern Munich në Gjermani e pret Benfica-n.

Ndeshja tjetër në këtë grup është ajo ndërmjet Barcelonës që udhëton për t’u takuar në Ukrainë me Dynamo Kyiv.

Një tjetër ndeshje interesante është në “Grupin F”, ndërmjet Atalantas dhe Manchestrer United.

Ndërsa, Vilareali po në këtë grup e pret skuadrën “Young Boys”.

Grupi “G”, do të sjellë dy ndeshje; Ëolfsburg & Salzburg dhe Sevilla & Lille.

Ndërsa,  në grupin “H”, Chelsea udhëton për t’u takuar me Malmon.

Ndërkaq, Juventuesi në Torino e pret Zenitin. /Insajderi.com 

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 11:37

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare