NDESHJET E SOTME NË CHAMPIONS LEAGUE

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 11:37

NDESHJET E SOTME NË CHAMPIONS LEAGUE

Tetë ndeshje do të zhvillohen të martën në Champions League.

Në “Grupin A”, Bayern Munich në Gjermani e pret Benfica-n.

Ndeshja tjetër në këtë grup është ajo ndërmjet Barcelonës që udhëton për t’u takuar në Ukrainë me Dynamo Kyiv.

Një tjetër ndeshje interesante është në “Grupin F”, ndërmjet Atalantas dhe Manchestrer United.

Ndërsa, Vilareali po në këtë grup e pret skuadrën “Young Boys”.

Grupi “G”, do të sjellë dy ndeshje; Ëolfsburg & Salzburg dhe Sevilla & Lille.

Ndërsa,  në grupin “H”, Chelsea udhëton për t’u takuar me Malmon.

Ndërkaq, Juventuesi në Torino e pret Zenitin. /Insajderi.com 

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 11:37
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.