Në Britani pijet e buta zëvendësojnë letrën higjienike

Në Britani pijet e buta zëvendësojnë letrën higjienike

Raftet e alkoolit në hipermarketin Tesco në Hartlepool u zhveshën plotësisht pasi kryeministri britanik Boris Johnson njoftoi mbylljen e të gjitha pabeve, restoranteve, klubeve, palestrave dhe kinemave.

Pijet e buta kanë zëvendësuar letrën higjienike, si një produkt i domosdoshëm për klientët që po vazhdojnë me blerje të tërbuara, me gjithë paralajmërimet e qeverisë për të ndaluar blerjen në mes të pandemisë Covid-19.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 23 Mars, 2020 22:50

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.