Në moshë të re ndërron jetë Dr. Shenaje Raimi, mjekja e re nga Kumanova

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Shtator, 2022 16:48

Në moshë të re ndërron jetë Dr. Shenaje Raimi, mjekja e re nga Kumanova

Në moshë të re ka ndërruar jetë Dr. Shenaje Raimi, mjekja e e re e stomatologjisë nga Kumanova.

Lajmi është ndarë nga familjarë dhe stafi i klinikës ku po punonte.

“Ndjejmë dhimbje të thellë me humbjen e koleges dhe mikes tonë të dashur Dr. Shenaje Raimi, Allahu e shpërbleftë me gradat më të larta të xhehnetit! I gjithë stafi i “Zafer-M” shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët!”, thuhet në mesazhin ngushëllues.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Shtator, 2022 16:48
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.