Në një manifestim muzikor në Strumicë, policia arrestoi 9 persona. U gjeti drogë!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Shtator, 2022 11:28

Në një manifestim muzikor në Strumicë, policia arrestoi 9 persona. U gjeti drogë!

Në periudhën prej orës 18:00 të datës 09.07.2022 deri në ora 06:00 të datës 09.08.2022 gjatë një manifestimi muzikor në një park të qytetit në Strumicë, zyrtarët policorë nga Sektori i Punëve të Brendshme Strumicë kanë privuar S.S. (26), D.S. (20), G.B. (28), M.A. (45), A.S. (24), A.M. (25) dhe A.B. (28), të gjithë nga Shkupi, si dhe JB. (40) nga Strumica dhe A.A. (19) nga Kavadari, njofton Flaka

Sipas raportit policor, gjatë kontrollit të personave në fjalë, u gjetën dhe sekuestruan marijuanë, lëndë të tjera pluhuri dhe tableta të ndryshme.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj personave të apostrofuar do të ngrihen kallëzime përkatëse. Flaka

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Shtator, 2022 11:28
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.