Në Saraj është djegur një garazhë brenda së cilës gjendeshin dy automjete

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Prill, 2023 23:07

Në Saraj është djegur një garazhë brenda së cilës gjendeshin dy automjete

Para pak çastesh në Saraj të Shkupit është djegur një garazhë brenda së cilës gjendeshin dy vetura të cilët janë djegur tërësisht.

Sipas informacioneve të Klan M, nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Zjarrëfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Ende nuk dihen shkaqet se si erdhi deri te zjarri. Klan Macedonia

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Prill, 2023 23:07