Në veshje sportive, Arta Elezaj thekson linjat tërheqëse të trupit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 21:47

Në veshje sportive, Arta Elezaj thekson linjat tërheqëse të trupit

Arta Elezaj ka bërë një tjetër paraqitje në Instagram, e cila u komentua dhe mori vëmendjen e fansave të saj.

Modelja dhe aktorja postoi disa imazhe për mbi 234 mijë ndjekësit e saj, ku në fokus si çdo herë tjetër kishte linjat e saj trupore.

Arta shihet e veshur e tëra në “Prada” me ngjyrë të zezë, ndërsa dukej joshëse dhe me shumë stil.

Me një grim të lehtë dhe flokët kaçurrela, Arta kompletoi dukjen me një palë syze dielli po ashtu të zeza.

Fansat e saj ishin të shpejt për të komentuar paraqitjen e saj të radhës, që si çdo herë tjetër, as kësaj radhe nuk la anash provokimin me format trupore për të cilat njihet më së miri.

Ndërkohë, kujtojmë që përveç paraqitjeve në rrjetet sociale, bukuroshen nga Klina ka kohë që nuk e shohim në ndonjë projekt televizive.

Vlen të theksohet se famën më të madhe, Arta e mori nga paraqitja e saj në serialin vendor “O sa mirë”.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 21:47
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.