Nelkovski: Ndotja e ajrit, qeveria fajtore

Nelkovski: Ndotja e ajrit, qeveria fajtore

Vlladimir Nelkovski nga VMRO-ja i ftuar në emisionin “Programi 200” në Alsat, gjatë debatit për figurat e reja në politikë, u debatua edhe për ajrin e ndotur në vend dhe akuzoi partinë në pushtet për gjendjen alarmante të ndotjes së ajrit duke ironizuar për masat që po merr ajo.

“LSDM-ja është fajtore sepse nuk e realizoi atë që e premtoi, ndërsa premtoi se kur të bjerë regjimi do të vijë ajri evropian”, Vlladimir Nelkovski.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 12 Nëntor, 2019 23:10

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.