Nëna nga Çairi, sulmoi fizikisht të dashurin e të bijës, pasi ai më herët ia kishte rrahur vajzën

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 21:29

Nëna nga Çairi, sulmoi fizikisht të dashurin e të bijës, pasi ai më herët ia kishte rrahur vajzën

Një vajzë 26 vjeçare thuhet se është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj dhjetë vite më i madh. Nga ana tjetër 36 vjeçari ka paraqitur në polici se është sulmuar fizikisht nga nëna e të dashurës së tij. Ngjarja ka ndodhur në Çair. Nga MPB thonë se po hetojnë rastin, ndërsa pas zbardhjes do të merren masat e nevojshme ligjore.

“Me datë 20.11.2022 në ora 17:50 në Stacionin Policor Çair, 26 vjeçare nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 13:00 në një parking në zonën e Çairit, pas një debati të mëparshëm është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj V.T.(36) nga Shkupi. V.T më vonë ka raportuar se rreth orës 13:30 në një parking në zonën e Çairit është sulmuar fizikisht nga U.S, nëna e të dashurës së tij”, thuhet në raportin e MPB-së./KlanMacedonia

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 21:29

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...