Nënshkruhet koalicioni ASH-Alternativa

Nënshkruhet koalicioni ASH-Alternativa

Liderët e dy partive, ASH-, zijadin Sela dhe Afrim Gashi nga Alternativa kanë nënshkruar marrëveshjen për koalicion në zgjedhjet e 12 prillit, raporton TV21.

Marrëveshja për koalicion është nënshkruar në prezencë të aktivistëve dhe zyrtarëve të tjerë të të  të dy partive.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 21 Shkurt, 2020 14:27

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.