Nesër pritet të ndodh takimi Kovaçevski- Taravari

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 30 Janar, 2023 12:31

Nesër pritet të ndodh takimi Kovaçevski- Taravari

Nesër në mesditë do të mbahet takimi mes kryeministrit Kovaçevskit dhe Taravarit në Qeveri mëson Klan Maqedoni.

Në këtë takim pritet të diskutohet kyçja e Aleancës për Shqiptarët në Qeveri, si dhe resoret që pritet ti jepen kësaj partie.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 30 Janar, 2023 12:31