Neuer në stol, Argjentina barazon në fund me Gjermaninë

Neuer në stol, Argjentina barazon në fund me Gjermaninë

Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione.

Në pjesën e dytë, Argjentina arriti që të marrë vetën duke shënuar fillimisht në të 65-tën më pas barazoi shifrat në minutën e 85.

Për Gjermaninë e nisi titullar Ter Stegen dhe jo Neuer.

Ndërsa Messi nuk ishte nga krahu tjetër.

Top Channel
Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 10 Tetor, 2019 08:24

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA