Nga karantina, Dafina para mikrofonit argëton fansat!

Desk
By Desk April 23, 2020 23:16

Nga karantina, Dafina para mikrofonit argëton fansat!

Dafina Zeqiri ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme e që ende mbetet ndër këngëtaret më të dashura shqiptare.

Duffy në këtë kohë karantine është munduar së fundmi të disponoj sado pak fansat e saj.

Ajo ka publikuar një video teksa shihet pranë mikrofonit duke kënduar, e këtë e kanë mirëpritur ndjekësit e saj të shumtë në Instagram. 

Kujtojmë që këngëtarët në këtë kohë pandemie e kanë të pamundur të jenë afër publikut, andaj po mundohen nëpërmjet rrjeteve sociale tu ofrojnë sa më shumë argëtim fansave të tyre.

Desk
By Desk April 23, 2020 23:16