Nga plazhi, Rina Balaj pozon e shtrirë pranë Sin Boy

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 9, 2020 22:55

Nga plazhi, Rina Balaj pozon e shtrirë pranë Sin Boy

Rina Balaj ka ndarë një imazh të këndshëm pranë partnerit.

Rina Balaj dhe Sin Boy janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, të cilët i shohim vazhdimisht afër njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, rep-artistja publikoi një fotografi, të shkrepur nga pushimet, ku të dy shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Ke plazhi”, është mbishkrimi që Rina ia la fotografisë, ku pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, çifti janë duke punuar për projekte të reja muzikore dhe pritet që së shpejti t’i prezantojnë para fansave. /Lajmi.net/

 

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 9, 2020 22:55