Nicole Scherzinger poston foto provokuese në Instagram, por nuk tregon destinacionin

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shkurt, 2024 22:09

Nicole Scherzinger poston foto provokuese në Instagram, por nuk tregon destinacionin

Nicole Scherzinger po shijon disa ditë pushime.

Ish-këngëtarja e “Pussycat Dolls” ka ndarë me publikun foto nga udhëtimi që ka bërë me të dashurin e saj.

Në të tjera ajo pozon e vetme, ndërsa në të tjera Tom Evans është në krah të saj. Çifti nuk e ka bërë të ditur destinacionin që kanë vizituar. Nicole Scherzinger kujdeset të ndajë foto dhe video me publikun e saj përmes llogarisë personale në Instagram.

Në publikimet e saj ajo kryesisht pozon përballë detit, duke bërë joga. Sigurisht, ajo ka gjetur rastin të shijojë disa zhytje, ndërsa ka postuar edhe disa foto, në të cilat pozon me bikini në pishinë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shkurt, 2024 22:09

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare