‘Nina nana’ projekti i radhës i Miriam Canit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Prill, 2022 10:13

‘Nina nana’ projekti i radhës i Miriam Canit

Këngëtarja Miriam Cani, njihet për elegancën dhe projektet e saja muzikore gjithmonë shumë të veçanta.

Miriami, pas disa muajve pauzë është rikthyer me një projekt të ri.

Ajo përmes rrjetit social “Instagram” ka njoftuar për projektin e ri, ku sipas saj kjo është një ninullë dhe është dhuratë për të gjitha nënat dhe fëmijët.

“Nina Nana“ është një dhuratë e vogël për të gjitha bebet, fëmijët dhe nënat e reja, një ninullë e kënduar dhe e shkruar për të përfaqësuar dashurinë e pastër të çdo nëne shqiptare.”, shkroi ajo.

https://www.instagram.com/miriamcani/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0ee15b85-0ada-4da1-b793-8a7a8372afe7

Kënga po ashtu mund të gjendet edhe në kanalin zyrtar të “YouTubes”.

Kujtojmë se Miriami është e martuar me këngëtarin Alban Skenderaj, e çifti bashkë kanë dy fëmijë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Prill, 2022 10:13
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.