Nita Latifi të premten vjen me “2 gota”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 22:40

Nita Latifi të premten vjen me “2 gota”

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi pas daljes nga shtëpia e famshme e Big Brother Vip Albania, të premten do ta sjell projektin e saj të parë.

Ajo ka vendosur që këtë këngë ta titullojë “2 gota”, dhe mezi po pret ta ndaj me publikun.

“2 gota po vjen të premten, menxi po pres me e nda me juve këtë projekt që ë kam shumë për zemër”, ka shkruar artistja duke ndarë një sekuencë të shkurtër nga klipi.

Kujtojmë se Nita ishte e vetmja banore nga Kosova në BBVA, dhe u eleminua në gjysmëfinale.

Përveç Nitës, në fillim ishe edhe këngëtarja Ariana, e njohur me emrin artistik si Ari Blue, por që rrugëtimi i saj u mbyll qysh në fillimet e para./Arbresh.info/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 22:40

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare