Një banor i Padalishtit godet me thikë bashkëfshatarin

Një banor i Padalishtit godet me thikë bashkëfshatarin

Dje rreth orës 18.00, në Spitalin e përgjithshëm ,,Ferid Murad,, në Gostivar, është pranuar 35-vjeçari F.M. nga fshati Padalisht, me plagë thike në krahun e majtë, të cilën ja ka shkaktuar 41-vjeçari B.S. nga i njëjti fshat. Deri te lëndimi i personit F.M. ka ardhur pas një zënke verbale, që ka ndodhur paraprakishtë mes dy minorenëve, familjarë të personit B.S., i cili menjëherë është privuar nga liria, ku është mbajtur në stacionin policorë Gostivar, për procedurë të mëtutjeshme, gjegjësishtë deri në zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 11 Shkurt, 2019 12:53

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.