Nje person rrihet brutalisht në Prilep: Asnjë polic nuk do të vijë, do të të mbyll në një bodrum | VIDEO

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 27, 2020 20:24

Nje person rrihet brutalisht në Prilep: Asnjë polic nuk do të vijë, do të të mbyll në një bodrum | VIDEO

Dy persona e rrahin dhe godasin vazhdimisht në kokë dhe trup një djalë të shtrirë në dysheme ndërsa ai bën thirrje për polici. Videoja u nda dje në rrjetin social Twitter, pas disa komenteve dhe reagimeve për ta fshirë atë, shkruan A1on.mk.

Sipas disa komenteve të lëna, ka qenë ndoshta një vjedhje, ku autori i krimit u kap.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 27, 2020 20:24