Një tjetër tetovar e pëson nga qentë endacak

Një tjetër tetovar e pëson nga qentë endacak

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja A.D. nga fshati Jazhincë e Tetovës, dje (4-dhjetor) në SPB Tetovë ka denoncuar se rreh orës 9, tek parkingu në afërsi të Spitalit klinik të Tetovës, ka qenë e sulmuar dhe kafshuar në këmbën e majtë nga një qenë endacak. Flaka 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 5 Dhjetor, 2019 12:21

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.