Njihuni me Leutrim Bajramin, ardhmëria e repit shqiptarë!

Njihuni me Leutrim Bajramin, ardhmëria e repit shqiptarë!

Repi është bërë muzika me e dëxhuar kohëve të fundit duke kaluar të gjitha zhandret tjera! Ky sukses është falë reperëve të talentuar të tregut shqiptarë! Leutrim Bajrami anëtar i rep grupit MTM (Mos ta ninë muzic)është ndër reperët më të talentuar i cili ditë më parë nxorri në treg videoprojektin më të ri të tij të titulluar “Benz E 190”!

E kam titulluar kështu sepse rrugëtimi im në muzikë është si Mercedesi i cili nga E 190  ka arritur ne AMG ku njejt shpresoj që së shpejti të arrij suksesin e njejtë dhe une në muzikë! Ky videoprojekt është inqizuar miksuar dhe inqizuar në studio tonë nga producenti im Smallsi (Liridon Krasniqi)!

Grupi MTM(Mos ta ninë muzic) përbëhët nga producenti Liridon Krasniqi, nga beat makeri Arton Krasniqi dhe nga reperi Kujtim Berisha (Vani) ku funksionojmë si familje! Sot ka pak real repera dhe ne si të tillë mundohemi ti përshtatemi kërkesës së publikut dhe të krijojmë hip hop ku në një të ardhme mund dhe të përfitojme nga puna qe e bëjmë!

Së shpejti do dale mixtapi im ku në mesin e këngëve do jenë dy bashkpunime me Albanian Outlawz dhe tjetri bashkpunim me nje rep artist të njohur i cili do jetë surprizë u shpreh Leotrim Bajrami anëtarë i rep grupit të suksesshëm MMT (Mos Ta Ninë Muzic)!

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 28 Prill, 2018 20:27

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.