Njihuni me të famshmit që kanë “idhull” të famshëm të tjerë

Njihuni me të famshmit që kanë “idhull” të famshëm të tjerë

Të gjithë mahnitemi kur shohim yjet botërorë duke ecur në tapetin e kuq, duke pozuar për qindra kamera apo duke u argëtuar në ceremonitë e shumta.

Kur shikojmë këto pamje e kemi të vështirë të besojmë se ato janë njerëz të zakonshëm, me zemër, pëlqime dhe ndjenja. Sakaq, të famshmit nuk ngurrojnë që të shprehin hapur vlerësimin apo pëlqimin ndaj njëri-tjetrit.

Më poshtë kemi renditur personazhet e famshëm që kanë “idhull” një tjetër personazh të tapetit të kuq. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 25 Qershor, 2020 23:18

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.