Noizy i ‘vendos’ mbiemër të ri Yll Limanit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Gusht, 2022 20:30

Noizy i ‘vendos’ mbiemër të ri Yll Limanit

Në rrjete sociale artistët shqiptarë publikojnë fotografi dhe video të ndryshme në praninë e njëri-tjetrit.

Imazhe të shumta krah njëri-tjetrit publikojnë edhe këngëtarët Noizy dhe Yll Limani, shkruan lajmi.net.

E InstaStory i fundit i dyshes mori vëmendjen e madhe të publikut e mediave rozë.

“Me datë 14 gusht e ndërron mbiemrin Yll Rajku”, ka shkruar krahas videos Noizy, emri i vërtetë i të cilit është Rigels Rajku, ku ka etiketuar edhe këngëtarin Yll Limani.

Rikujtojmë se dueti i dyshes e titulluar ‘Alkool’, u prit mjaft mirë nga publiku. /Lajmi.net/

 https://youtu.be/bboCie3DNd8

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Gusht, 2022 20:30