Nora shfaqet nga ‘shtëpia’ e Babadrimti, po duket një Babadimresh joshëse

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 11:49

Nora shfaqet nga ‘shtëpia’ e Babadrimti, po duket një Babadimresh joshëse

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

ë fundi ka realizuar projektin e ri të quajtur, Ciao i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora është shfaqur nga një vend ku shfaqet i stolisur i gjithë qyteti me drita.

E veshur si ‘babadimëresh’, Nora shfaqet kaq joshëse në ‘shtëpinë’ e Babadimrit.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 11:49

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...