Nxënësja sulmohet fizikisht nga shoku i klasës në një shkollë të mesme të Tetovës

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 13:18

Nxënësja sulmohet fizikisht nga shoku i klasës në një shkollë të mesme të Tetovës

Dje në ora 13:10 personi B.J. (50) nga Tetova në SPB Tetovë ka raportuar se vajza e tij e mitur, nxënëse në një shkollë të mesme të Tetovës, gjatë pushimit të gjatë në shkollë është sulmuar fizikisht nga shoku i saj i klasës nga Poroji i Tetovës.

Rasti është zbardhur plotësisht dhe ndaj sulmuesit do të përgaditet parashtrsë përkatëse.

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 13:18
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.