“O çapaçul…”, Noizy ka dy fjalë për Luizin

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 28 Prill, 2023 11:27

“O çapaçul…”, Noizy ka dy fjalë për Luizin

Refreni që na sjell në mendje direkt Luizin dhe Noizyn. Reperi solli një super hit “Jena Mbretër 2” dhe Luizi u bë shumë viral me të dhe një kërcim që bënte në shtëpi.

Gjë që edhe Noizy e përkrahu duke e publikuar në Instagramin e tij.

Nga ana tjetër, fansat kanë kërkuar një bashkëpunim mes tyre dhe diçka të tillë e ka kërkuar edhe vetë Luizi.

Teksa ndodhej në shtëpinë e BBVA duke dëgjuar këngën e re të Noizyt me Yll Limanin nga albumi “Alpha”, Luizi tha:

“Me shumë gjasa Noizy do thotë se “E dua fort Luizin”. E para, unë nuk jam përzier kurrë në konfliktet që kishin këta me grupet e tjera. Po të bëj një këngë me Noizyn unë, çfarë mendoni ju? O Gels, ta bëjmë një këngë zemra? Ta hënksha zemrën! Dhe do bëhet klipi në makinë cabrio. Vetëm duke ecur!”-tha Luizi.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 28 Prill, 2023 11:27
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.