“Oj hallat e mia”, vjen nga Shyhretja dhe Engjëllusha

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 22:46

“Oj hallat e mia”, vjen nga Shyhretja dhe Engjëllusha

Në kuadër të festave të fundvitit, këngëtaret nënë e bijë, Shyhretja dhe Engjëllusha publikuan duetin e ri muzikor.

“Oj hallat e mia”, titullohet bashkëpunimi më i ri i dyshes, shkruan lajmi.net.

Artistët në këtë projekt muzikor i këndojnë raporteve të bukura familjare.

E këtë projekt muzikor dyshja e kanë kompletuar edhe në aspektin vizual. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 22:46

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...