Olta Gixhari vazhdon blerjet për foshnjën që pritet të vijë në jetë

Olta Gixhari vazhdon blerjet për foshnjën që pritet të vijë në jetë

Olta tani po mendon vetëm për fëmijën e saj.

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari është në pritje të fëmijës së saj të parë, shkruan lajmi.net.

Një gjë të tillë e kishte bërë të ditur përmes një fotografie, në të cilën shfaqej me të dashurin e saj, ndërsa në përshkrim kishte shkruar ‘Mami dhe Babi’.

Tani pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe çifti shumë shpejtë do ta mbajnë në duar frytin e tyre të dashurisë.

Olta po vazhdon me blerjet për foshnjën derisa ka pozuar edhe njëherë me barkun e rrumbullakosur./Lajmi.net/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 29 Korrik, 2020 22:57

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.