Operacionet plastike, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 10, 2020 22:55

Operacionet plastike, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse

Arbenita e ka kërcënuar me burg doktoreshën e klinikës ruse.

Tash e sa muaj, në rrjete sociale qarkullojnë disa fotografi, në të cilat pretendohet se Arbenita Ismajli ka kryer ndërhyrje në fytyrë, shkruan lajmi.net.

Një klinikë ruse ka publikuar fotografitë e saj para dhe pas, ku thuhet se ajo ka bërë disa ndërhyrje në fytyrën e saj.

Modelja e kishte mohuar këtë gjë menjëherë, por doktoresha e asaj klinike, së fundi ka deklaruar se fotografitë nuk janë të rreme.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Arbenitës, e cila e kërcënon atë me burg, duke i thënë se ajo do t’i ndodh posa të shkojë në Britani.

Arbenita i kërkon që të mos e përdor emrin e saj dhe fotografitë me fotoshop vetëm për famë. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 10, 2020 22:55