Opinionisti Visar Ademi: Opozitë koti!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Qershor, 2022 12:11

Opinionisti Visar Ademi: Opozitë koti!

Opinionisti dhe ekonomisti Visar Ademi ka komentuar festën e BDI duke hedhur akuza ndaj partive opozitare.

“Opozitë koti! Në vend që ti bëj “desant” dmth me i’a vjedh skenën BDIse në koncert p.sh. me 100 të rinj që do shpalosnin pankarta për krejt keq-bërjet dhe skandalet e pushtetit ashtu siç bëjne protestuesit e vërtetë (nëpër botë) ato dalin në press konferenca patetike për të treguar se sa kushton koncerti. Me këtë kapacitet që kanë gjynah edhe ato 2-3 komuna që i udhëheqin…Biles edhe ato shumë i kanë”, shkrun Ademi në një koment në Fejsbuk.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Qershor, 2022 12:11
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.