Opozita formon shumicën, konfirmon Taravari

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 20:32

Opozita formon shumicën, konfirmon Taravari

Sekretari i përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari para pak çastesh ka dalur nga Kuvendi i Maqedonisë së Veriut.

Në një prononcim për Klan Macedonia, ai ka konfirmuar se është arritur shumica e re prej 61 deputetësh.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 20:32

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...