Oriola Marashi pozon ‘topless’, duket tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik

Desk
By Desk November 3, 2020 23:08

Oriola Marashi pozon ‘topless’, duket tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik

Oriola Marashi duket shumë ndryshe.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është aktive në realizimin e fotove atraktive, shkruan lajmi.net.

Pothuajse të gjitha që i poston marrin vëmendje të madhe nga ndjekësit, e ajo mbetet një nga femrat më të komentuara.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Playing dress up with @merita_merja 🤍

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on 

Së fundmi modelja e ka realizuar një set të ri fotografik dhe duket tejet seksi. Oriola ka pozuar ‘topless’ dhe mezi njihet në imazhet e postuara.

Flokët e shkurtra me balluke dhe grimi, janë vetëm disa nga detajet që e bëjnë të duket krejtësisht tjetër.

Megjithatë komentet pozitive nuk kanë munguar./Lajmi.net/

 
Desk
By Desk November 3, 2020 23:08