Osmani: Ju faleminderit Ambasador, miku im Samuel Zhbogar

Linda Limani
By Linda Limani September 11, 2020 13:49

Osmani: Ju faleminderit Ambasador, miku im Samuel Zhbogar

Kryediplomati Bujar Osmani sot priti në një takim  euroambasadorin në largim, Samuel Zhbogar, njofton Agjencia e lajmeve FLAKA 
 
 
Pas takimit Osmani shprehet që: “Kishim suksese historike gjatë tre viteve të fundit në integrimet tona evropiane”.
 
 
“Në memorien tonë kolektive do të mbaheni mend si mik i sinqertë dhe mbështetës i përkushtuar në progresin e vendit. Ju faleminderit Ambasador, miku im Samuel Zhbogar, edhe për miqësinë personale, por edhe për miqësinë e shprehur ndaj Republikës së Maqedonisë së Veriut”, shkruan Osmani pas takimit me euroambasadorin në largim, Samuel Zhbogar. FLAKA
 
Linda Limani
By Linda Limani September 11, 2020 13:49