Osmani ka shprehur ngushëllime deri te familjet e viktimave nga tërmeti në Marok

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 15:09

Osmani ka shprehur ngushëllime deri te familjet e viktimave nga tërmeti në Marok

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot në profilin e tij në X ish-Tuiter ka shprehur ngushëllime deri te familjet e vktimave nga tërmeti në Marok.

Ai shprehu edhe dëshirë për rikuperim të shpejtë të të lënduarve. “Jemi të shokuar nga tërmeti katastrofik në Marok mbrëmë me qindra viktima. Ngushëllime të siqnerta deri te familjet e viktimave dhe dëshirë për shërbim të shpejtë të të lënduarve”, theksoi Osmani në platformën X.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 15:09
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.