‘Pablo’, videoprojekti i ri i Armantit që sjell jetën reale të rap-it (Video)

‘Pablo’, videoprojekti i ri i Armantit që sjell jetën reale të rap-it (Video)

Një videoprojekt i ri që vjen nga Armant Daja titullohet ‘Pablo’. Në këtë projekt reperi i ri shqiptarë që jeton në Itali shfaq një jetë shumë ndryshe që po bëjnë reperët, femra e drogë për rreth e që është tashmë projekti i dytë i kësaj vere. Tekstin e ka realizuar vet këngëtari ndërkohë që xhirimet dhe menaxhimi i klipit është bërë nga Samir Ramadani. Muzika nga Xhesi Kanani derisa video është xhiruar nga Maurizio Coredor Jimenz. Në këtë këngë dhe klip reperi i ri shfaq një jetë shumë ndryshe e një videoklip shumë atraktiv.

Në vazhdim ndiqni ‘Pablon’

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 23 Korrik, 2018 19:00

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.