Pacolli: Gjithçka gati për nisjen e ndërtimit të apartamenteve në Thumanë

Desk
By Desk 12 Dhjetor, 2019 19:51

Pacolli: Gjithçka gati për nisjen e ndërtimit të apartamenteve në Thumanë

Kreu i AKR -së Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ka përfunduar projekti për ndërtesat dhe apartamentet që pritet të ndërtohen në Thumanë të Shqipërisë, pasi ky vend u godit nga tërmeti më 26 nëntor.

Ai tha se gjithçka është gati për të nisur ndërtimi.

Ky projekt financohet nga Familja Pacolli përmes fondacionit “Behgjet Pacolli”.


Desk
By Desk 12 Dhjetor, 2019 19:51