Pajaziti i BESËS: Janë krijuar kushtet optimale, zgjedhjet duhet të mbahen sa më shpejtë

Pajaziti i BESËS: Janë krijuar kushtet optimale, zgjedhjet duhet të mbahen sa më shpejtë

Sekretari i departamenteve pranë Lëvizjes BESA, Binas Pajaziti sonte ka qenë i ftuar në emision ‘Rruga Drejt’ në Alsat M ku është diskutuar rreth situatës aktuale të krijuar nga pandemia Covid 19.

Pajaziti deklaroi se tashmë janë krijuar kushtet optimale dhe zgjedhjet duhet të mbahen sa më shpejtë të jetë e mundur, pasi vendi duhet të ketë parlamend dhe institucione funksionale.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 21 Maj, 2020 21:28

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.