Pajtim Thaçi heq dorë nga detyra e këshilltarit komunal në Tetovë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 15:18

Pajtim Thaçi heq dorë nga detyra e këshilltarit komunal në Tetovë

Pajtim Thaçi , djali i liderit të Partisë Demokratike Shqiptare ka hequr dorë nga detyra e Këshilltarit Komunal.

Sic bënë të ditur INA kjo mësohet nga Shtabi Zgjedhorë i PDSH-së, ku konfirmohet se ai heq dorë nga mandati i këshilltarit i fituar në zgjedhjet e fundit lokale.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 15:18
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.