Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Taynës dhe Ledri Vulës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 23:54

Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Taynës dhe Ledri Vulës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor.

Ajo tashmë ka njoftuar se edhe këtë herë ka bashkuar forcat me reperin Ledri Vula, të cilët duket se edhe kanë nisur xhirimet e klipit.

Kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale në një postim të publikuar nga artistja në InstaStory.

Dyshja, të cilët kanë edhe një duet së bashku, pritet që së shpejti të sjellin edhe projektin e dytë.

Më shumë detaje rreth këngës nuk janë zbuluar akoma, ndonëse besohet që mezi po pritet edhe nga publiku.

“A je” është projekti i parë i përbashkët i Ledrit dhe Taynës i lansuar në dhjetor të vitit 2018.

Deri më tani ka grumbulluar mbi 40 milionë klikime në platformën YouTube.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 23:54

06
Dhj
Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen...
06
Dhj
Ajo ka një apartament në Shkup prej 54 metrash katrorë si pronë e saj personale,...
06
Dhj
Riorganizimi i administratës nënkupton reduktimin e disa institucioneve, nga 140 institucione që janë nën ombrellën...
06
Dhj
Qytetarët nuk u besojnë as politikanëve, as institucioneve, kështu vlerëson Insituti për Demokraci, një hulumtim...