Panik në Botërorin e Notit, garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “heroinë”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Qershor, 2022 22:32

Panik në Botërorin e Notit, garuesja humbet ndjenjat, trajnerja bëhet “heroinë”

Provat artistike në Kampionatin Botëror të Notit që po zhvillohet në Budapest nuk kanë shkuar siç duhet. Anita Alvares humbi ndjenjat gjatë përformancës së saj, duke shkaktuar një panik të madh.

Për t’i ardhur në ndihmë Alvares ka menduar trajnerja e saj, e cila në bashkëpunim me një individ tjetër, u hodh në pishinë për ta shpëtuar atë. Të gjitha mediet kanë bërë publik rastin, sakaq thuhet se arsyeja kishte të bënte me lodhjen dhe stresin.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Qershor, 2022 22:32