Panucci shpall listën e 25 lojtarëve të Kombëtares, ja surprizat

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 1 Shtator, 2018 20:15

Panucci shpall listën e 25 lojtarëve të Kombëtares, ja surprizat

Në vigjilje të dy ndeshjeve të radhës së Kombëtares shqiptare të futbollit, trajneri Kristian Panucci ka shpallur listën e lojtarëve.

Shqipëria do të luajë dy sfida të vlefshme për Ligën e Kombeve, ndeshjen Shqipëri-Izrael, në 7 shtator, dhe Skoci-Shqipëri në 10 shtator.

“Me këto ndeshje nis historia jonë drejt Europianit”, tha Panucci.

Sakaq, ai ka përcjellë një mesazh për Rroshin dhe Sadikun, duke iu uruar shërim të shpejtë.

Ja lista…

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 1 Shtator, 2018 20:15