Para pak çastesh Shqipëria sërish shtë prekur nga tërmeti prej 4.9 të shkallës Rihter

Para pak çastesh Shqipëria sërish shtë prekur nga tërmeti prej 4.9 të shkallës Rihter

Një tjetër tërmet është dëgjuar para pak sekondave. Lëkundjet ishin të forta dhe zgjatën disa sekonda.

Raportohet se këto janë postlëkundjet që vijnë pas lëkundjes së madhe që kanë ndodhur në orën 16:05. Sipas raportimeve lëkundjet ishin me magnitutë 4.9.

Tërmeti është ndjerë në 00:07 minuta.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 22 Shtator, 2019 00:29

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.