Pas marrëveshjes për shumicë të re vjen reagimi i Apasiev

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 23:49

Pas marrëveshjes për shumicë të re vjen reagimi i Apasiev

“Me një lëvizje politike i përzumë ata që i dëbuan prindërit tanë nga fabrikat dhe që Maqedoninë e shndërruan në bashibozuk”, ka shkruar sonte Apasiev në profilin e tij në Facebook.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdefensor.plebei%2Fposts%2F4513048482093788&show_text=true&width=500

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 23:49
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.