Pas thashethemeve për lidhjen me Pete Davidson, Kanye West e heq sërish Kim Kardashian nga Instagrami

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 21:44

Pas thashethemeve për lidhjen me Pete Davidson, Kanye West e heq sërish Kim Kardashian nga Instagrami

Pati disa thashetheme për një lidhje të mundshme mes Pete Davidson dhe Kim Kardashian.

E pas kësaj, Kanye West ka hequr sërish Kim Kardashian nga Instagrami i tij, duke e bërë këtë veprim për herë të dytë brenda dy muajsh, shkruan Pagesix.

Ai për herë të parë e fshiu ish-partneren e tij, në shtator kur edhe bërë publikimin e albumit të tij të fundit të titulluar “Donda”.

Sa i përketë Kim Kardashian dhe Pete Davidson, ata u shfaqën pranë njëri-tjetrit gjatë natës së tyre të dytë në NYC gjatë kësaj jave.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 21:44

28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...
27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...