Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut

Redaksia
By Redaksia 24 Maj, 2023 09:05

Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri 14 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 18 deri 30 gradë celsius.

Moti i ngjashëm me diell dhe vranësira pritet të ketë edhe nesër.

Redaksia
By Redaksia 24 Maj, 2023 09:05