Për një javë mbi gjysëm milion klikime, njihuni me këngëtarin e hitit “Mke gënjy” (Video)

Për një javë mbi gjysëm milion klikime, njihuni me këngëtarin e hitit “Mke gënjy” (Video)

Ndonëse është i njohur për publikun ai tashmë ka realizuar shumë këngë e hite ndërsa suksesin duket që e merr viteve të fundit pas punës së palodhshme që po bën në tregun muzikorë. I kërkuar gjithandej, për festa evente të ndryshme e ahengje familjare. Kushtrim Dobra po bën më të mirën e mundëshme që të sjellë tek publiku shqiptarë këngën e pastër shqipe. Ka vetëm një javë që ka publikuar projektin e tij të fundit të titulluar “Mke gënjy”, një këngë e lehtë për t’u freskuar në ditët e nxehta të pranverës. Me muzikë nga irenc Hyka e tekst të Petro Xhorit si dhe miksim e masterizim nga Jo Jo, klipi i këngës mjaft verorë është realizuar nga AtlazFilm. Ky projekt për një javë ka grumbulluar mbi gjysëm milion klikime në youtube.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 15 Prill, 2018 12:42

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.