Përfundojnë pesë raundet e para, ja kush është në avantazh

Përfundojnë pesë raundet e para, ja kush është në avantazh

Kanë përfunduar pesë raundet e para në revanshin mes Anthony Joshuas dhe Andy Ruiz Jr.

Padyshim, boksieri britanik është në avantazh goxha të madh me pikë pas goditjeve të herëpashershme, të cilat i shkaktuar edhe çarje boksierit meksikan.

Të shohim se a do të kemi nokaut në këtë meç. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 7 Dhjetor, 2019 22:47

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.