Personi i aksidentuar sonte në Tetovë nuk ka vdekur, është në gjendje të mirë, ja emri i tij

Personi i aksidentuar sonte në Tetovë nuk ka vdekur, është në gjendje të mirë, ja emri i tij

Nga Spitali i Tetovës demantojnë informacionin se aksindenti i sontem në Reçicë të Tetovës ka përfunduar me një viktimë.

Burime nga spitali thonë për Gazetën Lajm se personi që është perplasur nga vetura nuk ka vdekur, por ka marë ca lëndime trupore. “Ai ka disa frkatura dhe lendime në fytyrë por nuk është në rrezik jete. Në spital erdhi me vetëdije të plotë dhe e derguam për çdo rast në neurokirurgji në Shkup”, kanë deklaruar nga spitali i Tetovës për Gazetën Lajm.

Sipas tyre personi i aksidentuar është Dan Veziu nga rrethina e Tropojës në Shqipëri, i moshës 41 vjeçare.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 23 Tetor, 2019 23:09

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.