Pete Davidson bën shaka me thashethemet për lidhjen me Kim Kardashian

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 23:46

Pete Davidson bën shaka me thashethemet për lidhjen me Kim Kardashian

Pete Davidson mesa duket po argëtohet me thashethemet se ai është duke krijuar një lidhje me Kim Kardashian.

Ylli i “Saturday Night Live” u shfaq në “Late Night with Seth Meyers” të hënën, ku bënte shaka me spekulimet se ai dhe Kardashian janë më shumë se thjesht miq.

Meyers e nisi bisedën e tij me Davidson, 27 vjeç, duke pranuar se donte ‘të adresonte diçka’.

Pete Davidson (Foto: Vogue)

“Më duket sikur dua të konfirmoj nëse është e vërtetë apo thashetheme. Kjo është diçka për të cilën keni lexuar shumë në shtyp”, thotë Meyers Davidson.

Duke qenë i vetëdijshëm për shakanë, Davidson përgjigjet: “Kam dashur të flas për këtë, sepse ka shumë njerëz nga të cilët kaloj, njerëzit janë si të pëshpëritin dhe të më ngacmojnë. Por është e vërtetë”.

Davidson më pas me humor, “Unë kam një shfaqje që do të dalë”, duke iu referuar rolit të tij të ardhshëm në “The Freak Brothers”.

Kim Kardashian (Foto: Getty Images)

Ylli televiziv, 41 vjeç, dhe anëtari i kastit të “Saturday Night Live”, 27 vjeç, u panë në dy takime të veçanta në New York në fillim të këtij muaji.

Themeluesja e SKIMS dhe komediani u panë gjithashtu duke darkuar së bashku një natë më parë në vendlindjen e Davidson, Staten Island.

Spekulimet filluan që nga një shfaqje në SNL ku dyshja shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

Foto: YouTube

Sido që të jetë, Pete tani i ka hedhur poshtë të gjitha këto aludime.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 23:46

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare