Pije detoksi nga boronicat, banania dhe spinaqi

Pije detoksi nga boronicat, banania dhe spinaqi

Përbërësit:

1 grusht boronica,
– 1 grusht spinaq,
– 1 banane,
– 1 copë e vogël xhenxhefil,
– 1 lugë fara liri,
– 2-3 kube akull.

Përgatitja:

1. Të gjithë përbërësit qitni nëblender dhe përzieni mirë. Për trazim të lehtë shtoni ndonjë lugë ujë.

2. Më mirë është ta pini menjëherë sapo ta përgatitni, madje në stomak të zbrazët.

TË FUNDIT

Kabsa, pak shije nga Arabia SauditeSi përgatiten specat e copëtuarSmoothie nga mollët, kivi dhe spinaqiPije detoksi nga boronicat, banania dhe spinaqiSallatë me shparguj dhe ton

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 11 Tetor, 2018 22:40

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.