Pink nderohet me yll në Bulevardin e Famës në Hollivud

Pink nderohet me yll në Bulevardin e Famës në Hollivud

Pink u nderua me yll në Bulevardin e Famës.

Ceremonia për këngëtaren e famshme u mbajt pasditen e së martës dhe mijëra fansa ishin aty për ta mbështetur.

Pink u shoqërua nga dy fëmijët e saj, bashkëshorti dhe miqtë e ngushtë, përfshirë Kerri Kenney dhe Ellen DeGeneres.

Ky është ylli i 2 656 në bulevard.

Pink ka nxjerrë 7 albume dhe 15 këngë të saj qëndrojnë në Top 10 në tabelën Billboard Hot 100.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 7 Shkurt, 2019 11:17

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.